Vara arestimine

Sõiduki kustutamine registrist kui sõidukil on keelumärge . Kas tohin viia sõiduki jäätmekäitlusesse kui sõidukile on seatud keelumärge kohtutäituri poolt ilma piirangu kehtestaja nõusolekuta ? § 10 lõige 6

Kohtutäituri seatud keelumärge täidab eesmärki vältida vara mistahes moel võõrandamist, et vajadusel täitemenetluses olevat nõuet vara müügist saadavate vahendite arvel rahuldada. Sõiduki müümine, ka jäätmejaama, on teravas vastuolus selle eesmärgiga ja arestitud sõidukit müüa ega muul moel võõrandada ei tohi ei sõidukina, vanametallina ega muul moel.