Nõuded sundtäitmisel

Tere. Küsimus: kui võlad on kohtutäituri käes, kas on kasu võlanõustaja poole pöördumisest? Kas annab täituri käes olevate võlgadega midagi teha, kokku panna vms?

Võlanõustaja poole pöörduda saab soovitada alati, kui ise oma kohustustega enam hakkama ei saa. Võlanõustamise ülesanne on selgitada välja Teie võimalused  või võimatus kohustusi täita ning vajadusel otsustada, kas on vajalik esitada maksejõuetusavaldus.