Kui olen hakanud esitama ettevõtjaportaalist kandeavaldust ja enne registriosakonnale esitamist on tekkinud küsimused, siis kelle poole saan nende küsimustega pöörduda?

Küsimused, mis puudutavad avalduse koostamise tehnilist poolt ettevõtjaportaalis, tuleb esitada ettevõtjaportaali kasutajatoele (nende kontakt). Sisulised küsimused, st et millise avalduse pean esitama, millised dokumendid pean lisama, tuleb esitada registriosakonnale (nende kontakt).