Töövõime hindamine

Tere, Mulle on määratud osaline töövõime üheks aastaks, lõpuga aprillis. Tegin uue taotluse pikendamiseks, sain vastuse, et töövõime vähenemist ei tuvastatud. Soovin otsuse vaidlustada, tähtaeg on 30 kp. Või peaksin tegema uue taotluse töövõime vähenemise tuvastamiseks? Olen lugenud erinevatest foorumitest, et nii tehakse ja uuesti määramise läbivaatamisel tehakse seda põhjalikumalt, kui pikendamise taotluse läbivaatusel.

Esmalt soovitaksin teha otsusele vaide ja vaides tuua esile kõik need asjaolud, mis töövõime vähenemisele viitavad, mida saate tõendada ja mida ei ole otsust tehes arvesse võetud või mida on hinnatud valesti. Vastajal puudub informatsioon, et korrektselt ja piisavalt põhjendatud vaiet menetletaks kuidagi pealiskaudsemalt kui algset taotlust.