Kust ma saan teada, kas ettevõte on pankrotis või eelmenetlus on raugenud pankrotti välja kuulutamata?

Ettevõtte pankroti kuulutab välja kohus määrusega. Pankrotimääruse kohta avaldab kohus viivitamata pankrotiteate väljaandes Ametlikud Teadaanded. Samuti avaldataks väljaandes Ametlikud Teadaanded teade eelmenetluse lõpetamise kohta pankrotti välja kuulutamata raugemise tõttu. Avaldatavas teates märgitakse andmed pankrotihalduri kohta. Sisestage otsingulahtrisse „vali märksõnad“ ettevõtte nimi ning vajuta otsi, misjärel esitatakse Teile otsitava ettevõtte kohta väljaandes „Ametlikud Teadaanded“ avaldatud teave.