Olen võla õigeaegselt tasunud, kuid kohtutäitur algatas minu suhtes täitemenetluse. Mida teha?

Kui olete võla sissenõudjale õigeaegselt tasunud, siis peaksite kiiresti ühendust võtma täitmisteate saatnud kohtutäituriga ning esitama talle maksekorralduse, millelt nähtub, et olete võla õigeaegselt sissenõudjale tasunud. Sellisel juhul täitemenetlus Teie suhtes lõpetatakse. Kohtutäiturite kontaktandmed leiate nende veebilehelt siit.