Kuidas ja kuhu ma saan esitada kaebuse kohtutäituri tegevusele?

Kui te ei ole rahul kohtutäituri tegevusega, on teil õigus esitada kaebus kohtutäituri otsuse või tegevuse peale täitedokumendi täitmisel või täitetoimingu tegemisest keeldumisel esmalt kohtutäiturile endale. Kui kohtutäitur Teie kaebust ei rahulda ja Te siiski kohtutäituri tegevusega ja kaebuse rahuldamata jätmise põhjendustega ei nõustu, on Teil õigus esitada kümne päeva jooksul otsuse kättetoimetamisest arvates kaebus maakohtule, kelle tööpiirkonnas kohtutäituri büroo asub. Täpsemalt lugege palun KP Koja veebilehelt: Kuidas ja kuhu ma saan esitada kaebuse kohtutäituri tegevusele?