Kes saavad asutada ühinguid ja füüsilisest isikust ettevõtjat ettevõtjaportaali kaudu?

Äriühingu, füüsilisest isikust ettevõtja või mittetulundusühingu saab elektroonilisel teel registreerida kui kõigil seotud isikutel (juhatuse liikmed, asutajad, nõukogu liikmed jne) on ID-kaardid. Kandeavaldusi saavad antud portaali kaudu esitada isikud, kellel on Eesti, Belgia, Läti või Leedu ID-kaardid; e-residendi kaart; Eesti või Leedu Mobiil-ID. Kandeavaldused tuleb digitaalselt allkirjastada, seega vajate samuti ID-kaardi lugejat ja kehtivaid PIN-koode.