Pärandist loobumise tagasivõtmine

Tere eelmisel aastal suri isa ja jättis päranduse mulle vennaga pooleks. Mina loobusin enda poole autost ja jätsin auto vennale kes selle maanteeametis enda nimele võttis. Siit küsimus kas ma saan seda tehingut tagasi pöörata ja esitada venna vastu nõude, et ta mulle nüüd pool auto väärtusest kinni maksaks?

Kui olete pärandi kord vastu võtnud, ei saa sellest enam loobuda. Samuti ei saa ka juhul, kui pärandist on loobutud, seda enam vastu võtta.