Korteri üürimisest

Tere! Soovin korteri üürile anda ilma maklerita. 1) Palun abi õige üürilepingu leidmisel. Et oleks juriidiliselt õigesti koostatud. Äkki Teil on näidis olemas... 2) Kas on vaja fikseerida ja mis süsteemis, et lasen korter üürile? 3) Kuidas maksta riigilõivu?

Kui soovite korterit üürile anda, on võimalik vajalik lepingu põhi leida internetist või lasta koostada juristil. Foorumis kahjuks dokumendi näidiseid jagada ei saa. Korteri üürile andmist ei ole vaja kusagil fikseerida, küll tuleb silmas pidada, et üüritulu on tulu tulumaksuseaduse tähenduses ja kuulub deklareerimisele ja tulumaksuga maksustamisele.