Kinnisvara pärimine

Tere. Kinkeleping Vennad kinkisid mulle kinkelepinguga maatüki.Nüüdseks on mõlemad kinkijad (vennad) surnud. küsimus on: Mis saab antud maatükist kui ka mina (kingisaaja) suren?

Kinkelepingu alusel saite maatüki omanikuks Teie. Kinkijate omandiõigus lõppes lepingu sõlmimise ja vara üleandmisega. Kui omanik sureb, pärivad tema vara (ehk kogu Teie vara, sealhulgas nimetatud maatüki) Teie pärijad. Pärimine toimub seaduse järgi ja pärijateks on sugulased ning abikaasa, kui pärandaja ei ole oma viimast tahet väljendanud testamendis või pärimislepingus.