Защита личных данных

Правила форума
Дигитальный архив сайта Juristaitab включает в себя ответы юристов на вопросы начиная с 2011.года до 15.05.2023. года.
Внимание! Содержание архива не обновляется. В связи с этим, возможно, следует ознакомиться с актуальной информацией.

Подробнее об обработке персональных данных можете почитать здесь.
Ответить

Защита личных данных

29 мар 2020, 14:38

Добрый день.
Может ли квартирное товарищество, без моего согласия, вешать объявления в подъездах, на стендах указывая номер квартиры?
Посмотрите, пожалуйста, это объявление:

TÄHTIS INFO!

Tallinna Linnaplaneerimise Amet ei kooskõlastanud katuse ümberehituse projekti.

Algselt saadeti tagasi märkusega:
Linnaplaneerimise amet ei kooskõlasta: Edastame Nelgi tn 30 krt 29 omaniku arvamuse. Palun teha koostööd. Täiendada ehitusprojekti ja esitada omapoolsed selgitused esitatud arvamuse kohta, kuidas on arvestatud või kui ei ole arvestatud, siis miks ei ole arvestatud esitatud arvamustega."
Seejärel tegi projekteerija vajalikud muudatused ja saime kõik vajalikud kooskõlastused Päästeametilt ja ka Tallinna Linnaplaneerimise Ametilt (17.03.2020 seisuga), kuid 19.03.2020 oli lisatud uus märkus, et katuseprojekti ei kooskõlastata.
Seekord saadeti projekt tagasi alljärgneva märkusega:
"Arvestades esitatud vastuväidet ei nähtu projektist, kuidas on projekti koostamisel ohutuse osas (kandevõime) hoone olukorraga arvestatud. Palume täiendada ehitusprojekti ja kirjeldada, kuidas on katuse projekteerimisel arvestatud hoone kandevõimega. Kas kandvaid seinu on lammutatud. Kui on, siis palume täiendada ehitusprojekti ja kirjeldada, kuidas sellega on arvestatud. Kuidas on tagatud ohutus? Ehitis, ehitamine ja ehitise kasutamine ning ehitamisega seonduv muu tegevus peab olema ohutu. Palume lisada seletuskirja kinnitus, et katuse projekteerimine on ohutu."
Lisaks andsid nad teada, et info saadeti edasi ehitusjärelevalvele, kes tuleb olukorda kontrollima.
See tähendab, et .

Lugupidamisega

KÜ Nelgi 30 juhatus

Re: Защита личных данных

03 апр 2020, 11:16

Здравствуйте,

Для того, чтобы дать оценку Вашим с квартирным товарществом действиям, необходио оценить ситуацию в целом, а не рассматривать каждый вопрос по отдельности. Пожалуйста запишитесь на консультацию к юристам Eesti Õigusbüroo для оценки правомерных действий квартирных товариществ.

С уважением,

юрист Анна Глянцева

Re: Защита личных данных

23 авг 2020, 19:19

Имеет ли право председатель при рассылке электронных писем всем членам товарищества указывать их адреса в общей строке? . Я не давал согласие на распространение моего адреса.
Пример:
Galina Morohova11 августа, 14:36
Кому: Александр Мефодьев anna35.65@mail.ru, Алексей Берестов <alekseiberestov@gmail.com>Анастасия Сафронова <asya79@inbox.ru>, Анатолий Воропаев <dmitrich1955@rambler.ru>, Анжела Артемьева <snezanna37@bk.ru>, Анна Антогина <narva_90@list.ru>, Валентина Ракова, Валентина Хитрецова, Василий Митрюк, Венера Федотова, Вера Фарыма, Виктория Короляк, Вильям Лукс, Вячеслав Жиленков, Галина Быстрова, Галина Максимова, Дмитрий Пентинен, Евгений Никоноров, Евгения Конторович, Елена Игнатьева, Жанна Романовская, Игорь Сухотин, Инна Капри, Ирина Григорьева-Зуева, Ирина Яковлева (Самсонова), вам, Любовь Горшкалёва, Марина Дементьева, Надежда Григорьева, Наталья Бурляева, Наталья Евстигнеева, Наталья Павлова, Ольга Кирн, Ольга Макконоки, Ольга Пост, Роман Полуэктов, Светлана Степанова, Татьяна Байкова, Татьяна Гордеева, Татьяна Лисицына, Юрий Белов
Спасибо.

Re: Защита личных данных

27 авг 2020, 09:44

Здравствуйте!

В принципе это не запрещено. Но если вы не хотите, обязательно сообщите им об этом.



С уважением,

Настасья Мусиенко.

Ответить