Tööle naasmine peale lapsehoolduspuhkuse lõppu

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Tööle naasmine peale lapsehoolduspuhkuse lõppu

19 Apr 2022, 19:27

Tere.

Amet: õpetaja. Lapsehoolduspuhkuse lõpp: 22.06. esimene tööpäev 01.07.
Mure: peaksin naasma tööle juulikuus, kui kõikidel õpetajatel on suvepuhkus. Kuna ma eelmisel aastal võtsin väidetavalt puhkuse ette ära, siis ma peaks reaalselt juulikuus üksinda koolis töötama. Direktori sõnul tal mulle tööd pakkuda ei ole. Puhkuse eest maksta ka pole, kuna minu asendaja saab välja teenitud aja eest ise selle puhkuse (loogiline ka). Aga mis nüüd peaks saama / tegema? Seadusest tulenevalt peaks säilima töökoht, säilib ka- sügisest annan uuesti tunde. Aga see periood, kus reaalselt õpilasi pole (01.07 - 22.08) on küsimärk, mis saab.
Kas ma peaksin nüüd ise miskit välja mõtlema? Või tegeleb sellega direktor? Kus saaks abi selles küsimuses?

Ette tänades!

Re: Tööle naasmine peale lapsehoolduspuhkuse lõppu

19 Apr 2022, 21:14

Tere

Töölepingu seaduse kohaselt on tööandjal kohustus anda töötajale kokku lepitud tööd. Kui tööandjal tööd anda ei ole, tuleb reeglina selle perioodi eest maksta töötajale keskmist palka. Alus: Töölepingu seadus § 35 - Tööandja peab töövõimelisele ja töö tegemiseks valmis olevale töötajale maksma keskmist töötasu ka juhul, kui töötaja ei tee tööd seetõttu, et tööandja ei ole andnud tööd, ei ole teinud töö tegemiseks vajalikku toimingut või on muul viisil töö vastuvõtmisega viivitanud, välja arvatud juhul, kui töö andmata jätmise on põhjustanud töötaja süü.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta