Tähtajatu tööleping ja selle tähtajaline lisa

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Tähtajatu tööleping ja selle tähtajaline lisa

27 Mai 2021, 05:45

Tere!

Minuga on juba aastaid tagasi sõlmitud tööleping ning 3 kuud tagasi sõlmiti sellele lepingule lisa. Lepingu lisa sisuks on, et täidan lisaks enda põhitööle lisatasu eest ka teise ametikoha tööülesandeid kuni uue töötaja tööle asumiseni. Lepingu lisa allkirjastades sain aru, et uue töötaja otsinguid alustatakse kohe ning eeldasin, et topeltkoormus vältab kõige rohkem kaks kuud. Nüüd on aga juba palju aega möödas ning uut töötajat ei ole tööle võetud. Minu küsimuste peale saan ebalevaid vastuseid ning mul on tunne, et tööandja ei pingutagi eriti, et uut inimest leida.

Kaks küsimust kirjeldatud olukorrast lähtuvalt:
Kas mul on õigus lõpetada tähtajaline töölepingu lisa enne tähtaja kukkumist ehk uue töötaja tööle asumist?
Kas mul on õigus tööleping lõpetada teatades 30 päeva ette, kui mu töölepingul on selline tähtajaline lisa?

Aitäh ette!

Re: Tähtajatu tööleping ja selle tähtajaline lisa

28 Mai 2021, 15:15

Tere

Esitatud küsimusest nähtub, et Te olete võtnud kohustuse poolte kokkuleppel oma senisele tööle lisaks täiendavate ülesannete täitmiseks. Kokkuleppes peaks olema kirjas, mis lisaülesandeid täidetakse, kas seda tehakse tavapärase tööaja sees või ületundidega (arvestades ületunnitöö piirangut, et tööaeg kokku ei või ületada 48 tundi seitsmepäevases ajavahemikus), mis ajavahemikus täiendavate ülesannete täimine toimub ja millist tasu selle aja ning lisaülesannete eest makstakse.
Kui asendaja teeb lisatööd ning selle tulemusena peab töötaja tegema tööd üle kokkulepitud tööaja, peab tööandja maksma selle normaaltööaega ületava aja eest 1,5 kordset töötasu.
Kuna lisaülesannete täitmises on poolte vahel kokku lepitud soovitan Teil teha ettepanek läbirääkimiste alustamiseks Teie lisaülesannetest vabastamiseks. Tõenäoliselt võimaldavad läbirääkimised jõuda mõlemaid pooli parimal viisil rahuldava kompromissini.
Poolte kokkuleppel on tähtajalist töölepingut võimalik lõpetada igal ajal ka varem (TLS § 79).
Samuti saab tähtajalise töölepingu kumbki pool üles öelda erakorraliselt. Tähtajalist lepingut tööandja korraliselt üles öelda ei saa, töötaja saab korraliselt öelda üles vaid teise töötaja asendamise ajaks sõlmitud töölepingu (TLS § 85).

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta