majanduslik ja vaimne olukord

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

majanduslik ja vaimne olukord

17 Dets 2019, 18:31

mul on selline mure . läksime naisega lahku ja oleme olnud lahus juba 7 kuud . kõik oli korras ilusti maksin elatist kahele lapsele nii palju kui suutsin ja kokku leppisime . kuna see meie suhe oli juba ammu karidel siis ei olnud sellest lahkuminemisest lugu . vähemalt lastel hea ei pea tülitsemist pealt vaatama . asjad olid nagu olid ja mina sain arusaamale ja leppisin olukorraga . aga elu tõi mulle uue inimese kellega suhelda ja kes mind väga mõistab ja kellele ma suudan kõike jagada . ja ka temal on lapsed . mis on tore iseenesest . aga mure siis selline et endine naine sai minu käest teada et ma suhtlen kellegi uuega ja et võib midagi uut juhtuda . talle see ei meeldi ja ütles et kas lõpetad ära või jääd kõigest ilma . jah auto ja üks teine asi on tema laenude eest soetatud abielu ajal . ja ma olen maksnud ühte poolteist aastat ja teist kohe aasta . aga ta lubas mul need käest võtta kuna tema nimel . mis ma tegema peaks sellise asja puhul? teiseks ütles, et raha pean ka maksma hakkama nii palju et mulle endale ei jääks midagi , sest muidu kulutan seda ei tea teise inimese peale . nüüd elan juba paar kuud vaimse terrori all ja kardan ei tea mille pärast ja imelikult raske on hingel . ma üritaks temaga läbi saada aga hetkel tundub see võimatu . ja lapsed ei peaks seda kõike kannatama ja kuulma kuidas isast halvasti räägitakse. mida peaks mina tegema kes ei jaksa maksta miinimum elatist aga kes tahab maksta oma lastele nii palju kui jaksan et saaks ka ise elada . ja kes ei taha nendest asjadest ilma jääda mida ma olen nii kaua maksnud ja hoidnud korralikult . ma tunnen et ei kannata seda elu nii välja et ma ei või suhelda mitte kellegiga ja tunnen kuidas mind surutakse maa alla. kas kohtusse pöördumine oleks siis see mis asja ükskord lahendaks

Vasta