Haldaja ei täida oma kohustusi.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Haldaja ei täida oma kohustusi.

11 Mai 2011, 14:00

Mul on garaaziga korter ja mõlemad on eraldi kinnistud. Halduse ja puhastusega tegeleb haldusfirma. Alates detsembri 2010 a suurest lumesajust ei koristanud haldaja garaazi eest lund, vastupidi kuhjas lund juurde. Nii ei saanud mina oma garaazi neli kuud kasutada. Samas esitati mulle kogu selle aja jooksul arveid nii halduse kui puhastusteenuse eest, mis ma ka tasusin. Mina olin sunnitud teise linna otsa garaazi üürima. Haldur lubas suusõnaliselt kahjud kompenseerida ja €11,84 arvestati veebruari arvest maha, see oli ka kõik. 10.04.2011 esitasin mina haldajale üüritud garaazi arve, mida pole siiani mulle tasutud. Mis edasi teha? Kas jätan halduse eest mulle esitatud arved tasumata, kuni minu poolt esitatud arve on tasa?

Re: Haldaja ei täida oma kohustusi

17 Mai 2011, 12:34

Mingil juhul ärge jätke tasumata, sest võite muutuda võlgnikuks. Vahetage haldajat.

Vasta