Küsimus Lepingu kohta

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Küsimus Lepingu kohta

20 Okt 2011, 14:31

Tere
Mu poole pöördus -------- inkasso , et ma olevat ------ pangale võlgu suuri summa eur 1264,90.
Sõitsin autoga ja palusin mailile saata, et saaksin paberitega tutvuda.
04.08.11 saatis------- inkasso mulle mailile võlanõude ja maksegraafiku näidise (lõppsumma kokku 1712.36 eur, millest intressi maksaks neile maksegraafiku alusel lisaks 447,46 eur ) ja võla tasumise kokkuleppe ( kokkuleppe sõlmimise eest 20.-eur , muutmise eest 10.-eur) ja lubas tagasi helistada 05.08.11.
Koju jõudes tutvusin inkasso poolt saadetud paberitega, ning ei olnud nõus sellega. Läksin panka uurima asja. ----- pangast öeldi, et jah Teil võlgnevus krediitkaart summas ..... ja see loovutatud alguses aeti pangast mulle sellist juttu, et sellega tegeleb ----- inkasso, lõpuks siis ütles, et sellega tegeleb hoopis ----- inkasso. uurisin asja lähemalt- aga vastuseid ei saanud, öeldi, et olen võlgu krdeiitkaarti eest ja on ka juba pea 100.-eur eest kogunenud konto miinus, mida ma pole 2004 aastast kasutanud. Palusin pangalt koopiaid lepingutestja kõikidest paberitest , mille peale sain ainult vastuse, et pangalt ei saa ma midagi, et inkasso firmalt saan. Läksin siis inkassosse, paberitest koopiaid saama.
Sain alljärgnevad paberid Inkassost:
1) ------ panga eraisiku krediitkaardi taotlus ---
a- puudub minu allkiri
b- igakuine töötasu (neto trükitud 15000) käsitsi maha tõmmatud ja käsitsi kirjutatud 13000.-
c- Taotlev krediidilimiit trükitult 30000.- mis käsitsi maha tõmmatud ja kirjutatud 20000.-
d- Taotluse on panga esindaja vastu võtnud 05.07.07
e- Taotlus aktsepteeritud krediidilimiit kokku käsitsi kirjutatud alguses 20000 , mis on käsitsi üle kirjutatud 10000.- eek
ÜLLATUS NÜÜD f- Panga esindajad ( 2 isikut) allkirjad , kuupäev 02.07.07 ( PANK ON ENNEM TAOTLUSE RAHULDANUD JA KINNITANUD )
TAOTLUSELE üles kirjutatud käsitsi aasta lõpuni intress 0% kampaania.
Taotlusele esitamise hetkel on lõplik intressimäär märgitud 0% aastas.
Taotlusel ei ole minu käekirja absoluutselt midagi.
Kaardivaldaja allkirjad puuduvad
kontoomaniku allkiri puudub
Koht ja kuupäev puudub

2) Teatis nõude loovutamise kohta panga poolselt puudub
3) võlateatis panga poolselt 12.07.2010 aadressile, kus ma ei ela
4) Lepingu ülesütlemise teade 22.07.2010 aadressile kus ma ei ela

Kuidas Käituda selliste paberitega. Panga poolne dokument ainult krediitkaardi taotlus , mis on ennem pank kinnitanud ja siis inkasso käitumine paberitega........ ISE MA KEELDUN MAKSMAST, EI MÄLETA, ET VOLEKSIN SEALT LAENU VÕTNUD JA MULLE NÄIDATUD DOKUMENDID ON KAHTLASED JA SODITUD. OOTAN KOHTUKUTSET SAMAS NÜÜD- MIS TEIE SOOVITUS

Re: Küsimus Lepingu kohta

21 Okt 2011, 16:01

Teie poolt valitud käitumine on kindlasti mõistlik ja antud olukorras ainuvõimalik. Lähtudes Teie kirjas sisalduvast infost võiksite julgesti ka edaspidi keelduda esitatud nõudmiste täitmisest. Inkassofirma kohtusse pöördumist ei tuleks karta. Ilmselt oleks otstarbekas pöörduda kriminaalasja algatamise avaldusega, kas politseisse või prokuratuuri poole, sest Teie kirjeldatu annab alust väita, et tegemist on kelmusega. Teiega suhelnud panga ja inkassofirma tegevuses on sellise teo tunnused.


Vastas Kaja Kiilo

Vasta