Laene palju.

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Laene palju.

12 Jaan 2023, 09:32

Tere,

Olen pikalt olnud laenude käes, lühidalt, keskmine palk on mul 1000-1100 eurot, on ka kuid, kus võib jääda 700-900 vahemikku(talve-kevad kuud). Laenud mis endale võtnud olen, jäävad ca 1040 euro kanti. Siiamaani olen suutnud maksta enam-vähem , kuid üldjuhul jäävad osad maksmata, et kuidagi järgmine kuu ära tasuda. On juba toimunud üleminekud, võlakirjad jms tegevused. Pere-sõbrad on olnud toeks aga nt: see kuu kui palk on 700 jääb mul ca 400 eurot maksmata ja järgmine kuu pole ka võtta seda kusagilt. Ja lõpuks on see kui veerev lumepall mis aina suuremakas läheb

Küsimus oleks, kuidas edasi tegutseda? Kas kuulutada eraisiku pankrott või..?

Re: Laene palju.

12 Jaan 2023, 20:36

Tere

Esmalt soovitan Teil pöörduda võlanõustaja poole, et koostöös nõustajaga kaardistada olukord ja töötada välja vajalik tegevusplaan. Võlanõustamisteenust pakuvad ka kohalikud omavalitsused tasuta. Soovitan uurida teenuse võimalust Teie elukoha kohalikus omavalitsuses (veebilehel)

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta