Julianus Inkasso OÜ võlanõue

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Julianus Inkasso OÜ võlanõue

11 Aug 2021, 17:31

Tere, sain Julianus Inkasso käest võlanõude, kus märgitakse, et olen Soome ParkkiPate OY-le 13.09.2019 aastal, leppetrahvi nõude tähtajaks tasumata jätnud, minu mitmekordse järelpärimise järgi sain koopia originaal trahvi kviitungist ja fotod sündmus kohalt, auto eestvaade, tagantvaade, pilt tuuleklaasist ja kui tuuleklaasi vahel oli paigutatud kollane trahvi kviitung, mul tekkis küsimus kuidas ma võisin teada, et see parkla on tasuline kui oli alustatud menetlus oleks pidanud parkla sissesõidul teadetetahvlist olema pilt, et parkla on tasuline,puudus ka üldpilt, et see on parkla ja aadressi kohta pilti ka ei ole, kui kohtu menetlus on Eesti seadust järgi siis peaks esimese asjana tehtama pilt parkla sissesõidul olevast tahvlist. Kuhu Teie soovitate pöörduda, kui kohtusse kas peaksin hagi esitama Julianose vastu ise või ootama kui nemad esitavad? Kui ma tähtajaks ära ei maksa (16.08.2021) siis pidavat Julianos lisama trahvi summale viivise. Lugupidamisega Rein Merisaar

Re: Julianus Inkasso OÜ võlanõue

12 Aug 2021, 12:18

Tere!

Siinkohal soovitan nõuda puuduvad dokumendid. Kui Inkasso pöördub kohtusse, siis saate esitada vastuväide, kui olete kindel, et pole parkimise nõuded rikkunud. Kui on ikkagi Teie auto ja olite seal kohas antud kuupäeval, siis võite uurida esialgu Soome transpordiametist, kas on tegemist tasulise parklaga või mitte.

Lisaküsimuste korral palun valige endale sobiv konsultatsiooni aeg ja viis siit: https://hugo.legal/broneeri või helistades numbril: 6 880 400

Juhul, kui teie sissetulek on kuni 1200 bruto või lastega seotud küsimuses kuni 1700 bruto, siis on kaks tundi õigusabi tasuta (tasuda tuleb üksnes 5 eurot omaosalustasu).

Lugupidamisega,

Nastasja Musienko

Vasta