Julianus nõuab

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Julianus nõuab

20 Aug 2018, 15:44

Tere.
Mul on Julianus Inkassoga 2 võlanõuet mida ma maksegraafiku alusel ka maksan.
Algselt oli nendega kokku lepitud et maksan mõlemi nõude kohta ühe maksega (ehk siis kaks nõuet kokku) ja nemad oma süsteemis tõstavad asja ümber. 1 Nõue mi nu arvestusekohaselt lõppes, kuid hiljem väideti, et nii ikka ei saa, et ma olen ühte makset teinud lihtsalt suuremas summas ja teist ei ole üldse maksnud (kuigi telefoni teel sai kokku lepitud et maksan 2 võlga yhe maksena). Sai sis lepitud kokku et jätkan makseid aga teen eraldi maksetena ikka.
Ja nii olen ka teinud. Üks hetk aga tuli teade et nyyd neil ka kolmas nõue. Kolmanda nõude kiri on järgmine:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tere (nimi)

Käesolevaga teatame, et Teil on tasumata Aktiva Finants võlanõue summas 44,28 EUR. Palume võlanõue tasuda hiljemalt 28.06.2018 Julianus Inkasso OÜ arveldusarvele EE222200221015269783, viitenumber 709852407.

Pangalingiga tasumine:
Tasuge oma võlanõue või graafikujärgne osamakse kiirelt ja mugavalt läbi e-inkasso keskkonna.
E-inkassos on makse tegemiseks vajalikud andmed juba eeltäidetud. Tasuda saate, kui olete Swedbank, Danske bank, SEB või LHV panga klient.
E-inkasso kaudu tasumiseks vajutage SIIA: http://www.julianus.ee/debts/000?claim= ... MDYtMjEifQ.

Kui Teil ei ole võimalik võlanõuet tähtajaks tasuda, saame sõlmida maksegraafiku.
Kõikide probleemi lahendamisele suunatud ettepanekute ja küsimustega palume pöörduda Julianus Inkasso OÜ esindaja poole.

Meiega saate ühendust võtta telefonil 6814477 või e-mailil kristiina@julianus.ee, http://WWW.JULIANUS.EE.

Lugupidamisega
Julianus Inkasso OÜ
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Julianus nõuab

23 Aug 2018, 11:19

Tere,

On võimalik, et inkassomenetluse ajal on lisandunud samale inkassoettevõtjale nõue veel kolmandaltki sissenõudjalt. Sel juhul on korrektne, et menetletakse kolme nõuet.
Kahjuks ei ole foorumi keskkonnas võimalik sellele hinnangut anda, kuna ei ole teada piisavalt vajalikke faktilisi asjaolusid. Pädeva hinnangu saamiseks soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele registreerudes eelnevalt veebilehel www.juristaitab.ee valides Teile sobivaim nõustamisviis (kohtumisega õigusnõustamine, veebi- või telefoninõustamine) ja nõustamiskoht.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Re: Julianus nõuab

25 Aug 2018, 05:22

Tere.

Nimelt probleem seisneb selles, et ma küsisin neilt alusdokumenti kindla nõude kohta. Nemad aga seda saatnud mulle ei ole, aga spämmivad e-maili pidevalt. Millele ma alati ka vastanud
Viimasel korral suhtlesin telefoni teel teie teenindajaga.
Sai kokku lepitud et igakuiselt teen nõude osas mille viitenumber on: 706929388 15 euroseid makseid edaspidi
samuti oli kokku lepitud et teen teise nõude osas mille viite number on 704071979 samuti 15 euroseid makseid.
Maksed on tehtud juba ammu. Vaata manuseid.
Kolmas nõue mille mulle saatsite selle kohta EI OLE TE ENDISELT SAATNUD ALUSDOKUMENTE. Alusdokumendid on saadetud ülal mainitud nõuete kohta kuid mitte nõude kohta viitenumber 709852407.
Ootan endiselt alusdokumente ( nõue 709852407 ), neid te mulle saatnud EI OLE.
Kui te arvate et te lambist genereerite suvalisi arveid ja lihtsalt maksan eksite rängalt. Nagu ma ütlesin nõue 709852407 mille kohta ootan endiselt alusdokumente), sest neid te mulle saatnud EI OLE ja seega ei kavatse ma maksta MITTE ühte nõuet mida te tõestanud EI OLE.
Alusdokument on see mille alusel saaks midagi nõuda KUI SEE nõue üldse õigustatud on.
Alusetult kirjutatud arveid ma ei maksa seega võlts nõue mille olete genereerinud summas 44,28 EUR ei ole tõestatud. Seega Puudub teil igasugune alus selle nõudmiseks.
Mis puutub telefoni teel suhtlemisse sis kuna sellest ei jää mitte mingit jälge ja tihtipeale telefoni teel kokkulepitu unustavad teie teenindajad ära suhtlen ja hakatakse asju ümber rääkima vassima ja valetama suhtlen AINULT e-maili teel.
Nõuete osas: 706929388 ja 704071979 olen teinud igakuiselt kokku lepitud maksed.
Nõue 709852407 kohta te mulle alusdokumente saatnud ei ole.
Suhtlen ainult e-maili teel.

Re: Julianus nõuab

30 Aug 2018, 03:41

Tere,

Neile ma vastasin niimodi:
Viimasel korral suhtlesin telefoni teel teie teenindajaga.
Sai kokku lepitud et igakuiselt teen nõude osas mille viitenumber on: 706929388 15 euroseid makseid edaspidi
samuti oli kokku lepitud et teen teise nõude osas mille viite number on 704071979 samuti 15 euroseid makseid.
Maksed on tehtud juba ammu. Vaata manuseid.
Kolmas nõue mille mulle saatsite selle kohta EI OLE TE ENDISELT SAATNUD ALUSDOKUMENTE. Alusdokumendid on saadetud ülal mainitud nõuete kohta kuid mitte nõude kohta viitenumber 709852407.
Ootan endiselt alusdokumente ( nõue 709852407 ), neid te mulle saatnud EI OLE.
Kui te arvate et te lambist genereerite suvalisi arveid ja lihtsalt maksan eksite rängalt. Nagu ma ütlesin nõue 709852407 mille kohta ootan endiselt alusdokumente), sest neid te mulle saatnud EI OLE ja seega ei kavatse ma maksta MITTE ühte nõuet mida te tõestanud EI OLE.
Alusdokument on see mille alusel saaks midagi nõuda KUI SEE nõue üldse õigustatud on.
Alusetult kirjutatud arveid ma ei maksa seega võlts nõue mille olete genereerinud summas 44,28 EUR ei ole tõestatud. Seega Puudub teil igasugune alus selle nõudmiseks.
Mis puutub telefoni teel suhtlemisse sis kuna sellest ei jää mitte mingit jälge ja tihtipeale telefoni teel kokkulepitu unustavad teie teenindajad ära suhtlen ja hakatakse asju ümber rääkima vassima ja valetama suhtlen AINULT e-maili teel.
Nõuete osas: 706929388 ja 704071979 olen teinud igakuiselt kokku lepitud maksed.
Nõue 709852407 kohta te mulle alusdokumente saatnud ei ole.
Suhtlen ainult e-maili teel.

Ootan endiselt nõude kohta alusdokumenti mida nad ei ole siiani saatnud

Re: Julianus nõuab

31 Aug 2018, 14:56

Tere,

Nagu ma Teile juba eelnevalt olen selgitanud, ei ole foorumi keskkonnas kahjuks võimalik Teile konkreetset õigusabi anda. Kui vajate abi inkassoettevõttega suhtlemisel, soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele registreerudes eelnevalt veebilehel www.juristaitab.ee valides Teile sobivaim nõustamisviis (kohtumisega õigusnõustamine, veebi- või telefoninõustamine) ja nõustamiskoht.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta