Juhatus ja osanik

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Juhatus ja osanik

13 Okt 2022, 20:19

Olen firma ainuke juhatuse liige. Osanikke on firmas kaks. Mina teen tööd ja saan palka. Teine osanik ei võta firmatööst osa. Talle sai liisitud aasta tagasi auto, mille ta kasutab oma sõitudeks. Firma tegevus ei õitse ja hetkel ei saa lubada autoliisingud. Pakkusin inimesele, et võtku liising üle. Moment oli nõus aga kui täitsin paberid panga tarbeks ja soovisin digiallkirjastatult tagastust, enam ei vastata ei meilidele ega telefonile. Kuidas peaksin edasi tegutsema. Enamus osalust kuulub mulle.

Re: Juhatus ja osanik

14 Okt 2022, 07:48

Tere!

Saan aru, et Teil oli kirjalik kokkulepe, et võtate liisingusse talle autot, kas seda nüüd saab tühistada või mitte saame vastata, kui tutvume dokumendiga. Kui ta ise maksab liisingu eest, siis pole probleemi, kui mitte, siis see on ju ettevõte vara, mida saab müüki panna.

Juhul,kui soovite oma küsimuses põhjalikumat abi või selgitust, on Teil võimalus pöörduda juristi vastuvõtule. Konsultatsiooni saab nii video, e-kirja, kui ka kohtumise teel ning esimesed 2 tundi on kuni 1200 bruto teenivatele isikutele tasuta: https://hugo.legal/broneeri


Lugupidamisega,

Nastasja Babets

Vasta