Parkit OÜ

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Parkit OÜ

20 Mai 2022, 09:52

Tere!

Mul juhtus Parkit Oü-ga selline asi, et minu nimel on auto ja vend sõidab sellega Tallinnas. Ta laenas seda korra sõbrale ja too sai trahvi parkimise eest.
Mulle tuli kiri, et tasumata ja ma tasusin ära selle. Vend kirjutas sellele sõbrale ja küsisi, et mis sa said trahvi ja too vastas, et sai jah ja maksis viimasel päeval ära selle (Selle kohta saatis ka väljavõtte). Ma siis kirjutasin neile, et seda sai makstud topelt jne aga ei mingeid vastuseid. Mitme helistamise peale siis lõpuks pidin neile oma väljavõtted ja mis kõik muud saatma, et seda tõestada. Nii, see sai tõestatud kuskil siis 1.5 nädalaga. Peale seda siis tuli 25.04 kiri selline Parkit OÜ-lt ( Tere, Täname saadetud info eest, samas uurides oli tuvastatud, et leppetrahv oli tasutud hoopis teiselt kontolt 14.03.2022. 46eurot tagastatakse teie kontole.) Nüüd on juba 20.05 ja seda pole siiani tehtud. Ma olen neile helistanud rohkem kui 5 korda ja aru pärinud ja iga kord on selline jutt, et uurime ja helistame tagasi jne. Et nagu kui neil on raha vaja siis annavad nädal aega ja kui ei tasu siis kohtutäitur aga kui tagasi vaja maksta siis lihtsalt ei suvatsegi seda teha. Mida teha?

Lugupidamisega,

J.

Re: Parkit OÜ

20 Mai 2022, 23:05

Tere

Kuna tasutud on rohkem, kui oli nõue ja nõude omanik on enammaksu tunnistanud ning raha tagastada lubanud, seda ka kirjalikult, on Teil võimalus oma nõue maksma panna. Vajadusel näiteks maksekäsu kiirmenetluses kohtus.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta