Laimamine ja valetamine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Laimamine ja valetamine

05 Sept 2020, 16:44

Tere.
Mul selline mure,et oma lähisugulane taotleb eeskostet vanainimesele kes on samas ka tema ema ja ka mu abikaasa vanaema.Kuna ta peab kohtule esitama omapoolse nägemuse ja arvamuse faktide kujul.Selle kirja sai ka mu abikaasa ema.
Selgus ,et selle kirja sisu koosneb paljuski valest ja väljamõeldistest.Samas esitas ka kohtule vale andmeid ja olematud diagnoosid laste aadressil.
Kas ja kuidas peaksime edasi käituma.
Istungit hooldus õiguse teemal pole veel toimunud ja mõni päev on ka aega vastuse andmiseks kohtule.
Lugupidamisega Aavo.

Re: Laimamine ja valetamine

09 Sept 2020, 15:59

Tere

Kohtule tuleb kindlasti vastata, viidata oma vastuses, et väited on tõendamata ja esitada vastuväited, võimalusel neid tõenditega kinnitades. Samuti oma seisukoht eestkoste määramise ja eestkostja isiku kohta. Võite soovi korral eestkostjaks pakkuda ka ennast. Edaspidise parima toimimisviisi välja selgitamiseks soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele registreerudes veebilehel https://hugo.legal/

Parimate soovidega
Tiina Mölder
jurist

Vasta