Arest

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Arest

17 Nov 2022, 18:45

Tere,

minu pangakontol on selline märge: Aresti seadmise kuupäev 07.11.2012
Selgitus Urmas Tärno:052/2012/3634 hagi tagamine Tehingu summa:

Urmas Tärno on ametist kõrvaldatud, tema asjadega peaks tegelema kohtutäitur Kaire Põlts. Sain temalt info, et Urmas Tärno pole seda täitemenetlust üle andmud. Minu küsimus on, et mis ma peaksin nüüd tegema ja kelle poole pöörduma? Tahaksin esitada aegumise taotluse kuid ei tea kuhu ja kellele. Lisaks ma isegi ei tea mis võlgnevus see on ja kes on sissenõudja. Mis ma peaksin praegusel juhul tegema?

Re: Arest

18 Nov 2022, 21:18

Tere

Selgitamaks välja, kellele kohtutäituritest on konkreetne menetlus üle antud, soovitan pärida Kohtutäiturite ja Pankrotihaldurite Kojast. Samuti on võimalik kojast saada väljavõtet Täitemenetluse registrist Teie suhtes algatatud täitemenetlustest koos kohtutäituri nime ja menetluse seisundi andmetega. Taotlust saab esitada E-posti teel (info@kpkoda.ee), esitatud taotlus peab sel juhul olema digiallkirjastatud või paberkandjal posti teel (Tartu mnt 16, Tallinn 10117), selliselt esitatud taotlusele tuleb lisada isikut tõendava dokumendi koopia.

Taotluses märkige ära:

taotleja ees- ja perekonnanimi, isikukood;
teabe taotlemise eesmärk;
milliseid andmeid soovite;
aadress, kuhu vastus saata.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta