Võlgade aegumine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Võlgade aegumine

13 Juun 2022, 11:56

Tere, vabandan, ma sooviksin teada, kas minu ammused võlad on juba aegunud? (10+ aastat tagasi)
Kas te saaksite mind aidata sel teemal, kui ma saadan teile visuaalseks
vaatluseks eesti.ee st võetud pdf faili?
Kas te saate seda vaadata ja seda kinnitada?
Ja võibolla nõu anda ,kuidas need sealt lõpuks kustutada jne?
(olen töötu,kinnisvara ega muud vara ei oma, elukohta ei ole, sissetulekuid ei ole).

Tänades ja vastust ootama jäädes Merili.A

Re: Võlgade aegumine

13 Juun 2022, 23:22

Tere

Kahjuks foorumi tingimustest dokumente analüüsida ja neile õiguslikku hinnangut anda ei saa. Kui Te seda soovite, on Teil võimalus pöörduda juristi vastuvõtule. Konsultatsiooni saab nii video, e-kirja, kui ka kohtumise teel ning esimesed 2 tundi on kuni 1200 bruto teenivatele isikutele tasuta: https://hugo.legal/broneeri

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Re: Võlgade aegumine

16 Juun 2022, 12:49

Kui mul ei ole sissetulekut ,ehk siis see on 0.- ,
kas siis saan ka konsultatsiooni paluda sellelt broneerimis aadressilt? Näiteks e-maili teel?
Et saadan oma faili, ta vaatab, ja saadab vastuse ja kõik?

Tänan vastamast!

Re: Võlgade aegumine

16 Juun 2022, 19:52

Tere

OÜ Hugo pakub nii kohtumisega nõustamist kui distantsnõustamist. Kohtumisega nõustamised toimuvad HUGO kontorites üle Eesti. Distantsnõustamist pakutakse video ja e-posti teel. Nõustamisele registreerudes tuleb vaid tasuda 5 eurot lepingutasu ja allkirjastada leping. Peale selle jagatakse Teie küsimus juristile, kes sellele vastab. Minu hinnangul peaks vastus mahtuma kahe tasuta õigusabi tunni sisse.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta