Uusarendus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Uusarendus

15 Dets 2017, 20:03

Tere

Mul on selline küsimus et soovin osta uusarenduses korterit ja arendaja soovib et ma ostaks parkimiskoha kuid mul pole autot kas mul on kuidagi võimalik sellest loobuda ? Või on nii et arendajal on õigus müüa korterit täsikomplektis panipaik pluss parkimiskoht ja mul on vaid õigus kas ostan või mitte ? Kuulutuses on hinnale lisandub panipaik ja parkimiskoht.

Re: Uusarendus

31 Dets 2017, 14:53

Tere,

Seadustega ei ole reguleeritud millises koosseisus müüja müügiobjekti müüma peab. See on jäetud müüja ja ostja lahendada kokkuleppeliselt. Seetõttu soovitan müüjaga läbi rääkida. Kui Teie ei soovi parkimiskohta, siis võimalik et keegi teine soovib kahte. Kui müüja sellega ei nõustu, võite parkimiskoha ise hiljem maha müüa või rendile anda või tõepoolest ostust loobuda.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta