Veenäidikud

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Veenäidikud

08 Veebr 2012, 14:50

Tere,

Oleks veel selline küsimus, et kui korteris olevad veenäidik on läinud rikki- näitu on edastatud ühistule juba üle poole aasta nt 0100 kujul, raamatupidaja on seda näinud, ei ole muud küsitud, kui et palun saatke uuesti näit. Ühistu pole omalt poolt teinud mitte midagi- ei ole leppinud kokku aega, kunas tuleb keegi pädev inimene seda kontrollima, fikseerima- et kas on vaja välja vahetada või mitte... Kas sellisel juhul olen mina käitunud õigesti- kui lasin lõpuks omal algatusel selle näidiku üle kontrollida ja välja vahetada? Kas ühistul on minule midagi ette heita, kui mina olen korteriomanik ja ei näe iga kuiselt, mis näitu üürilised edastavad. Kas saan õigesti aru, et ühistu ülesanne on näidikuid regulaarselt kontrollida? Tekkinud veekadu saab keegi sissenõuda???

Suurimad Tänud Vastamast,
Kerli

Re: Veenäidikud

09 Veebr 2012, 19:12

Heas tahtes oleksite koheselt pidanud informeerima juhatust. Te ju tarbisite vett, aga näit ei muutunud. Juhatus võib kontrollida, kuid kohustust pole. Raamatupidaja oma rutiinses töös ei pea seda kohe märkama. Näitude esitamise õigsuse eest vastutab korteriomanik, mitte üürnik. Selle veekao saab sisse nõuda.


Vastas Raimo Jõgeva

Vasta