Politsei ja piirivalve teenistusest vabastamine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Politsei ja piirivalve teenistusest vabastamine

12 Okt 2011, 15:19

Tere!

Mind vabastatakse politsei ja piirivalve teenistusest seoses piirvanuse täitumisega.Kas mul on õigus saada
kolme kuu palga suurust hüvitist.Olen piirivalve teenistuses olnud 1995 aastast.Kuni 2007 aasta lõpuni reguleeris
mu teenistust kaitseväeteenistus seadus, mille järgi oli ette nähtud kolme kuu hüvitis.2008 kuni 2009 lõpuni
reguleeris mu teenitust piirivalveteenistus seadus,mille järgi oli ette nähtud kolme kuu hüvitis.Aastast 2010
reguleerib minu teenistust politsei ja piirivalveseadus,mis on ATS teenistuse eri liik.Mina saan asjast aru nii et, kui
inimene on ATS järgi teenistuses ,siis teda ei saa vabastada teenitusest vanuse tõttu ja talle ei maksta kolme
kuu hüvitist.Mina olen teenituses politsei ja piirivalveteenituse seaduse alusel ,mis lubab mind teenitusest vabastada
vanuse tõttu.

Lugupidamisega

Re: Politsei ja piirivalve teenistusest vabastamine

13 Okt 2011, 16:48

Politsei ja piirivalve teenistuse seadus ei näe teenistusest vabastamisel piirvanuse tõttu ette hüvitise maksmist.


Vastas Katrin Sarap

Vasta