Töölepingu lõpetamine ja töö tegemise asukoht

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Töölepingu lõpetamine ja töö tegemise asukoht

22 Veebr 2023, 16:12

Töötasin rahvusvahelises jaekaubandus ettevõttes B teenindajana. Töölepingus on töö tegemise koha kohta märge Tallinn. Töö tegemise asukohta ehk kauplust märgitud ei ole. Märge on, et töötajat võidakse vajadusel liigutada nii Tallinna piires kui rahvusvaheliselt. Ettevõttel B on Tallinna kaubanduskeskustes K ja S - 2 kauplust. Mõlemas kaupluses on oma kindlad töötajad, keda ei tõsteta ega asendata teise kaupluse töötajatega. Töögraafikud ja palgatõendid, kus on peal kaupluse asukoht, tõendavad seda. Samuti on ka tööriiete väljastamise korra aluseks kaupluse asukoht, mitte Tallinn. Kaubanduskeskuse siseselt oleme andnud allkirjad sisekorra reeglite kohta ja saanud ukse kaardid. Kassa võtmed, mis on seotud töötaja nime ja kaupluse asukohaga ning mille alusel arvuatatkse isiklik müügiboonus. Kontserni sisesel SAP programmis peetakse töötajate üle arvestust kaupluse asukoha põhiselt.
Ettevõte B lõpetas kaubanduskeskuses K tegevuse 1.veebr. Meile teatati kenasti ette ja mulle öeldi, et mind viiakse üle kauplusesse S.
Kaupluses S on töötamine vahetustega. Käin Talinna tööle teisest linnast ja see ei sobi minu rongi graafikuga.Andsin sellest meili teel teada ja palusin end koondada.
Minu kirjale ei ole vastatud. Lepingu lõpetamisest sain teada EMTAs, kus TL lõpetamise aluseks oli TLS § 85 lg 1. Meie juhatajale vastati, et kuna mulle pakutud variant ei sobinud ja lepingus on töötegemise asukoht Tallinn siis seda loetakse omal soovil lahkumiseks.
1. Kas mul oleks olnud õigust koondamisele? Kui kauplust K poleks suletud, siis ei oleks ma ka omal soovil lahkunud.
2. Kas teenindaja puhul on TL piisav märge töötegemise linna kohta? Kui jah, siis võiks ju teenindaja mitte tööle tulla ja öelda, et ta oli tööl küll aga Tallinna linna tänaval ja tegi seal müügitööd...(natuke utreeritud…)
3. Kas omab mingit tähtsust, et viimased 3 kuud ei maksnud meile palka mitte meie Eestis reg. ettevõte ja kellega meil on leping vaid kontserni Lätis asuv tütarettevõtte?

Re: Töölepingu lõpetamine ja töö tegemise asukoht

22 Veebr 2023, 18:35

Tere

Töölepingu sõlmimisel lepivad pooled kokku tingimustes, mis on nii tööandjale kui töötajale täitmiseks kohustuslikud. TLS § 5 sätestab, et töölepingu kirjalikus dokumendis lepivad pooled kokku muuhulgas töö tegemise asukoha (TLS § 5 lg 1 p 8). Tõenäoliselt on töölepinguga lepitud kokku ka muud töötingimused Tööaja algus ja lõpp, tööpäeva pikkus jne). Lepingut saab muuta vaid poolte kokkuleppel. Kui tööandjal enam kokkulepitud tingimustel tööd anda ei olnud ja Teie ei soostunud lepingutingimusi muutma, on tegemist koondamissituatsiooniga. Et lepingut saaks lõpetada töötaja algatusel on selleks vaja Teie tahteavaldus. Seda Te aga teinud ei ole.
Soovitan pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele helistada Tööinspektsiooni juriidilise nõustamise infoliinile 640 6000 või registreerudes nõustamisele https://hugo.legal/


Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta