korraline puhkus enne vanemahüvitist(dekreeti) või peale emapuhkust

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

korraline puhkus enne vanemahüvitist(dekreeti) või peale emapuhkust

20 Okt 2022, 10:14

Tere.
Sünnitustähtaeg on 11.01.2023a, dekreeti lähen 10.12.2022 ehk 31 päeva, kuna nii ei kaota päevades vist. Küsimus selline, kas mul oleks kasulikum võtta korraline puhkus välja enne dekreeti või kui tulen tööle tagasi emapuhkuselt nt.2 aasta pärast. Küsin kuna läksin 23.05.22 haiguslehele ja tulin haiguslehelt tagasi 31.08.22 a .Nüüd olen töötanud september, oktoober. Kui võtaksin oma puhkuse välja 34 päeva ,mis saada on, siis peaksin 05.11.22 minema korralisele puhkusele. Aga mille alusel mul puhkuseraha arvestatakse, kui olen ju 3 kuud haiguslehel? Saan aru et 6 kuu alusel, seega mai palk
700euri,(juuni, juuli, august kuutasu ju 0 euri), september 1100 euri , oktoober 850 euri. See juhul ,kui novembris puhkuse võtaks.
Aga kuidas käib puhkusearvestus siis, kui võtaks peale emapuhkuselt tulles, (palk on 950 bruto töölepingus.)
Sooviks siis teada, kummal juhul minul kasulikum oleks,et rahaliselt ei kaotaks?
Ette tänades!

Re: korraline puhkus enne vanemahüvitist(dekreeti) või peale emapuhkust

24 Okt 2022, 06:29

Tere

Teie küsimusele, millal on mõistlikum puhkust kasutada saab vastata selgitades puhkusetasu arvutamise korda.
Puhkusetasu arvutamisel võetakse aluseks Vabariigi Valitsuse määrus nr 91 "Keskmise töötasu maksmise tingimused ja kord".
Kui töötajale maksti puhkusetasu arvutamise kuule eelneva kuue kuu või kuuest kuust lühema aja jooksul muutumatu suurusega töötasu, siis keskmist kalendripäevatasu ei arvutata ja töötajale makstakse puhkusetasuna muutumatu suurusega töötasu.
Põhipuhkuse tasu arvutamiseks tuleb leida keskmine kalendripäevatasu. Keskmise kalendripäevatasu arvutamiseks liidetakse kuue (või vähema, kui on vähem töötatud) kuu töötasud ja jagatakse sama ajavahemiku kalendripäevade arvuga. Arvutamise aluseks olevat kalendripäevade arvu vähendatakse kalendripäevade võrra, millal töötajale ei arvestatud töötasu tööst keeldumise korral TLS § 19 alusel (põhipuhkus, töövõimetus jne). Põhipuhkusetasu ja puhkusehüvitise maksmisel ei arvestata kalendripäevade hulka rahvuspüha ega riigipühi.
KESKMINE KALENDRIPÄEVATASU = 6 kuu töötasud, mis on sissenõutavaks muutunud / 6 kuu kalendripäevad – riigipühad – TLS § 19 alusel töölt eemal viibitud kalendripäevad
PÕHIPUHKUSE TASU = keskmine kalendripäevatasu × põhipuhkusel viibimise päevade arv või väljateenitud põhipuhkuse päevade arv

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta