Muudatused firmas, oskusnõuded, koondamine

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Muudatused firmas, oskusnõuded, koondamine

11 Apr 2022, 11:14

Lepingujärgselt olen krediidispetsialist firmas, mis pakub teenust kontsernisiseselt. Hetkel olen lapsehoolduspuhkusel (al 2019 sügis). Töötasin Rootsi suunal, kevadel 2021 lõpetas Rootsi Tallinnas asuva teenuskeskusega lepingu ära. Sama tööd teinud (+ teistes osakondades Rootsile teenust pakkunud) töötajad koondati töömahu vähenemise tõttu.
Kuna minu leping on üldine ehk ei ole välja toodud, millise riigi suunal töötan, siis saan aru, et tööle naastes (lapsehoolduspuhkuse lõppedes) peab ettevõte pakkuma tööd krediidispetsialistina (ükskõik mllise riigi suunal), vastasel juhul toimuks koondamine. Minu ametijuhendis on nõudena inglise keele valdamine, reaalsuses oli vaja rootsi keelt ja teiste riikide suunal on vaja kohaliku keele valdamist. Minu küsimused - kas tööandjal on õigus nõuda minult uue võõrkeele ära õppimist või on mul töötajana õigus sellest keelduda? Kas mul töötajana on õigus nõuda tööd krediidispetsialistina ning teha seda inglise keeles? Ning juhul, kui see pole võimalik, siis toimuks koondamine? Olen teadlik, et enne koondamist peab ettevõte pakkuma mõnda muud ametikohta, kui seda on saadaval (ning mul töötajana on õigus see kas siis vastu võtta või loobuda).
Ette tänades

Re: Muudatused firmas, oskusnõuded, koondamine

11 Apr 2022, 20:56

Tere

Teie küsimusele üheselt vastamiseks tuleks tutvuda Teie töölepinguga. Põhiprintsiip on, et tööandja peab pakkuma tööd, milles on töölepinguga kokku lepitud. Kui keelenõudena on lepingus inglese keel, siis nii see ongi ja põhjusel, et Te ei soostu veel mõnd võõrkeelt õppima, töölepingut üles öelda ei saa. Küll aga saab töölepingu üles öelda, kui Teie tööle naastes ei ole tööandjal enam Teile pakkuda tööd tingimustel, milles olete lepingus kokku leppinud. Sel juhul, kui tööandjal ei ole Teile muud sobivat tööd pakkuda või kui Teie keeldute seda vastu võtmast, on tegemist koondamissituatsiooniga.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Re: Muudatused firmas, oskusnõuded, koondamine

12 Apr 2022, 12:16

Tere!

Töölepingus on välja toodud:
3.1. Töötaja asub tööle krediidispetsialisti ametikohal.
3.3. Töötaja kvalifikatsiooninõuded ja tööülesanded on täpsustatud ametijuhendiga.

Ametijuhendis, mis on vaid ingliskeelne, on keeleoskuse nõudena (competence) "Fluent in English, both spoken and written."

Re: Muudatused firmas, oskusnõuded, koondamine

12 Apr 2022, 13:30

Tere

Seega vastab lepingutingimustele, kui Te töötate edasi krediidispetsialisti ametikohal (nimetus võib olla erinev, töö sisu peab olema sama) ja, kuna ametijuhend on töölepingu osa, vastab Teie keeleoskus nõudele "Fluent in English, both spoken and written."
Kui midagi neist tingimustest soovitakse muuta, on tegemist töölepingu muudatusega mis saab toimuda poolte kokkuleppel. Kokkuleppe mittesaavutamisel tekibki koondamissituatsioon.

Lugupidamisega

Tiina Mölder
jurist

Vasta