Koondamine ja puhkus

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Koondamine ja puhkus

21 Juun 2017, 12:00

Tere!

Sain tööandjalt suusõnalise teate, et minu koht koondatakse. Ametliku teate pidin saama järgmine nädal. Olen ettevõttes töötanud alates sept 2015. Alates 01. juuli peaks mul algama korraline puhkus, mis kestab kuni 21 august (töötan õpetajana). Lisaks on tööandja poolt juba kinnitatud ka jõulupuhkus. Kui pikalt peab tööandja mulle koondamisest ametlikult ette teatama? Kuidas on puhkusega? Kas mul on õigus saada kogu puhkus, mis on tööandja poolt juba kinnitatud või siiski ainult poole aasta puhkus nagu väidab tööandja. Kuna mul seisab ees arstivisiit, siis kuidas muutub minu seis, kui arst peaks mind panema haiguslehele?
Lugupidamisega

Re: Koondamine ja puhkus

26 Juun 2017, 15:46

Tere
Töölepinguseadus (TLS) § 95 lg 1 kohaselt võib töölepingu üles öelda kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis ülesütlemisavaldusega. Vorminõuet rikkudes tehtud või tingimuslik ülesütlemisavaldus on tühine.

Töölepingu ülesütlemisest etteteatamise tähtajad tulenevad TLS § 97 lg 2. Nimetatud sätte p 2 kohaselt tuleb töötajale, kelle töösuhe tööandja juures on kestnud üks kuni viis tööaastat – lepingu ülesütlemisest vähemalt 30 kalendripäeva ette teatada.

TLS § 68 on sätestatud põhipuhkuse andmine. Selle lg 1 kohaselt antakse põhipuhkust töötatud aja eest ja lg 5 kohaselt tuleb see kasutada kalendriaasta jooksul. Eeltoodust tulenevalt sõltub saadaoleva puhkuse kestus jooksval kalendriaastal töötatud ajast ja juba kasutatud puhkusest. Ehk haridustöötaja põhipuhkus 2017 a eest oleks 56 kalendripäeva (kui lepinguga ei ole kokku lepitud teisiti). Kui tööleping lõpetatakse mistahes alustel kalendriaasta jooksul ja sel aastal töötaja puhkust kasutanud ei ole, hüvitatakse puhkus talle proportsionaalselt töötatud ajaga.

Haiguslehele jäämine Teie olukorda ei muuda. Praegu kehtiva TLS kohaselt võib tööandja Teid koondada, ehk töölepingu üles öelda TLS § 89 lõike 1 alusel ka Teie haiguslehe ajal.

Lisaküsimustega, samuti põhjalikuma ja täpsema analüüsi saamiseks soovitan Teil pöörduda individuaalsele õigusnõustamisele. Seda saate soodsalt teha Eesti Õigusbüroos, registreerudes veebileheküljel http://www.juristaitab.ee/et/form/registreeri.

Vastas Tiina Mölder
Eesti Õigusbüroo OÜ jurist

Vasta