Karistamine tööle mitteilmumise eest väljaspool tööaeg

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Karistamine tööle mitteilmumise eest väljaspool tööaeg

15 Mai 2017, 16:34

Tööandja ja töötaja lepivad suuliselt kokku,et töötaja tuleb nädalavahetusel tööle. Töötaja tuleb kül laupäeval aga pühapäeval mitte. Pühapäeval tööle mitte ilmumise eest sunnib tööandja töötajat kirjutama seletuskirja ja määrab talle karistuse milleks on hoiatus.

TLSi § 46 (1)kohaselt ei tohi töötaja tööaeg koos ületunnitööga ületada 48 tundi
seitsmepäevases ajavahemikus .
(3) Tööandja ja töötaja võivad leppida kokku käesoleva paragrahvi lõikes 1 sätestatust pikemas tööajas, kui tööaeg kokku ei ületa keskmiselt 52 tundi seitsmepäevase ajavahemiku kohta neljakuulise arvestusperioodi jooksul ja kokkulepe ei ole töötajale ebamõistlikult kahjustav.

Kuna töötaja oli teinud ka nädala sees ületunnitööd siis oli laupäeva õhtuse seisuga tal töödatud juba vähemalt 52h. Seoses sellega tekkis küsimus,et kas antud olukorda arvestades on tööandja poolne karistuse määramine üldse õiguspärane?

Re: Karistamine tööle mitteilmumise eest väljaspool tööaeg

26 Mai 2017, 11:04

Tere,

Töötajate distsiplinaarvastuse seaduse § 1 sätestab, et seda seadust ei kohaldata töölepingulistele suhetele.

Seega kui Teil on sõlmitud tööleping, siis tööandjal ei ole õigust karistada Teid noomitusega.

Vastas Lia Niitaru

Re: Karistamine tööle mitteilmumise eest väljaspool tööaeg

27 Mai 2017, 09:45

Tere

Antud juhul oli tegemist hoiatusega. Kui ma olen õigesti aru saanud siis noomitus ja hoiatus on erinevad asjad. Mul tekkis lihtsalt küsimus ,et kui töötaja ja tööandja ei saa seaduse järgi kokku leppida pikemas tööajas kui 52h seitsmepäevase ajavahemiku kohta,kuidas siis saab töötajat karistada (hoiatada),et ta ei läinud tegema sellest pikemat tööaega.

Re: Karistamine tööle mitteilmumise eest väljaspool tööaeg

30 Mai 2017, 10:05

Tere

Töölepingu alusel töötavale isikule ei saa määrata mingit distdiplinaarkaristust.

Vastas Lia Niitaru

Vasta