Koondamisest

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Koondamisest

23 Veebr 2017, 07:30

Inimene sai töölepingu lõpetamise teate 7.02 et tema töösuhe lõpeb 31.03 seoses töö vähenemise ja kaupluse sulgemise tõttu. Mis tegelikult sisuliselt tähendab ju koondamisteadet. Nüüd küsimus selline, et kui ma ei soovi töötada ajani 31.03, kas siis ma jään ilma koondamistasust? Kas mul on üldse õigust varem ära minna, kui ma näiteks leian uue töö?

Re: Koondamisest

02 Mär 2017, 23:02

Teie poolt nimetatud töölepingu lõpetamise teade on töölepingu seaduse mõistes ülesütlemisavaldus. Kui soovite tööandja juurest lahkuda enne selles tööandja avalduses märgitud töösuhte lõppemise aega, siis on see võimalik, kas korralise ülesütlemisega (st töötaja algatusel, 30-päevase etteteatamisega) töölepingu seaduse § 85 lg 1 alusel või poolte kokkuleppel TLS § 79 alusel, kuid sel juhul ei lõppe töösuhe koondamise tõttu ning seega ei ole töötajal õigus ka koondamisega kaasnevatele hüvitistele.
Täpsemalt saate lugeda ka Tööelu portaalist http://www.tooelu.ee/et/tootajale/toosu ... -loppemine


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta