Katseajal vallandamine, Katseaja mittetäitmise suhtes

Foorumi reeglid
Juristaitab veebi digitaalsesse arhiivi kuuluvad alates 2011. aastast kuni 2023. aasta 15. maini veebi teel esitatud küsimused ja juristide poolt antud vastused. Tähelepanu! Arhiivis ei uuendata ega kaasajastata arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik tutvuda ajakohase teabega.

Isikuandmete töötlemise kohta saate lähemalt lugeda siit.
Vasta

Katseajal vallandamine, Katseaja mittetäitmise suhtes

16 Veebr 2017, 12:59

Tere Eile 15.Veebruar sain Ülesütlemis avalduse,TLS £96 alusel, millele ma alla ei kirjutanud. Katseaja ülesütlemise põhjusteks oli:
Vajalike oskuske mitte omistamine,Üleolev hoiak klientide suhtes ning kolleegide suhtes. Ükskõikne suhtmine töö suhtes.
Ning ei ole omistanud tööks vajalikke oskusid.
Kuid see on vale, mu väljaõpetaja oli vägagi detailne ning õpetas mind hästi välja. Lisaks olen õppinud klienditeenidaja eriala koolis. Kui mulle teha töö juures proov saan hakkama suurenesti enamus tööülessannetega mis on mu tööjuhendis. Kuna see on mu 2kuud ja teine nädal siis ei ole tõesti kõike sündmuseid võimalik ennetada Hotelli administraatori töökoha peal kuna töö on vahelduv.
Lisaks on just vahetunud Administraatorite osakonnajuht kes vahetult enne oma Kohusetäitja rolli ähvardas mind vallandada kolmel erandlikul korral,enne oma positsiooni jõustumist.
Mul on keskmine puue ning olen 80% töövõimetu, see on lihtsalt väga ebainimlik kuidas minuga käituti, Seadus on kõigile ning mu lepingus seisab et mul on samaväärselt võrdsed õigused. Toon ka nende kaitseks selle et tingitud oma puudest on mul tõesti raskem kohaneda. Kuid see viis mu tervis alla.
Oskate kuidagi soovitada? et kuhu võiksin pöörduda.

Re: Katseajal vallandamine, Katseaja mittetäitmise suhtes

17 Veebr 2017, 13:58

Töölepingu erakorraline ülesütlemine toimub ühepoolse tahteavalduse alusel ehk antud juhul ei olegi Teie allkirja vaja, vaid tööandja peab vaidluse korral tõendama ülesütlemisavalduse kättetoimetamist Teile. Tööandja on oma tahet väljendanud. Vaidlust ei ole ilmselt selles, et olete tööandajalt ülesütlemisavadluse katseaja ebarahuldava tulemuse tõttu kätte saanud.
Nüüd on Teil õigus ja võimalus 30 päeva jooksul, arvates ülesütlemisavalduse saamisest, vaidlustada tööandja otsus töövaidluskomisjonis või kohtus. Hinnangu, kas ülesütlemine oli põhjendatud või mitte, saab anda ainult töövaidlusorgan ehk töövaidluskomisjon või kohus kõiki tõendeid arvestades.
Vaidlustamise kohta saate täpsemalt lugeda ning ka avalduse näidisega tutvuda Tööinspektsiooni brošüürist Töövaidluste lahendamine http://www.ti.ee/fileadmin/user_upload/ ... sjonis.pdf
Katseaja eesmärgi kohta saate täpsemalt lugeda portaalist Tööelu http://www.tooelu.ee//tooandjale/toosuh ... g/katseaeg>


Vastas Meeli Miidla-Vanatalu.

Vasta