Räägi kaasa uue juristaitab.ee veebi loomisel

26. Oktoober 2021
PrintPDF Jaga

Justiitsministeerium on kaasajastamas juristaitab.ee lehekülge, et muuta see kasutajasõbralikumaks ja sellel olev teave paremini leitavaks.
Juristaitab.ee keskkond on mõeldud kõigile õigusalase informatsiooni ja esmase õigusabi leidmiseks. Veebilehele on koondatud mitmekülgset õigusalast teavet, leiab dokumentide näidisvorme ning saab tutvuda enimlevinud küsimuste vastustega rubriigis „Korduma kippuvad küsimused“. Lisaks on võimalik foorumis registreerudes küsida oma küsimus otse juristilt, saades sellele 1 tööpäeva jooksul vastuse. Samuti on veebilehele koondatud informatsioon kohtumisega õigusnõu saamise võimaluste kohta.

Palume leida mõni minut, et oma kogemusest juristaitab.ee keskkonna kasutamisel teada anda. Ühtlasi otsime inimesi, kes oleksid valmis katsetama ja andma tagasisidet juristaitab.ee uue veebi testversioonile. Oma tagasiside juristaitab.ee veebi kasutamisel ja sooviavalduse testversiooni katsetamisel osalemiseks saad anda täites tagasiside vormi. Asjalikud soovitused ja ettepanekud on väga oodatud!