täitemenetlus

Tere, Täitmisteade on sisseantud kohtutäiturile.Pean edastama avalduse koos kogu oma informatsiooniga.Hetkel on küsimus selles mis on minu õigused sissemakse tegemisel sest mul on sellega järgnev probleem.Olen töötajana arvel,kuid tööd pole hetkel ning sellepärast istun kodus ja pole ka töötasu.Tean et on võimalus ka arestida vara,kuid mul ei ole ei kinnisvara,ega midagi sellist väärtuslikku.Esimese sissemakse tahetakse et teeksin 05.06.2023.Ise töötan muidu soomes ja sissemakse võimalus oleks ca 1000 eurot kuid kuna tööd ega töötasu ei ole siis ei tea mis peale hakata. Lugupidamisega,

Kui Te olete teate juba saanud ja on võimalik maksta, soovitan vabatahtlikuks täitmiseks antud aja jooksul võlgnevus ära tasuda. Kui see ei ole võimalik, seab kohtutäitur aresti Teie pangakontodele, varale ja saadab tööandjale arestimisakti töötasu arestimise kohta.  Kohtutäiturile informatsiooni saatmine oma varade, ülalpeetavate ja sissetulekute ning pangakontode kohta on oluline selleks, et kohtutäitur saaks arestimisel arvestada arestimisele mittekuuluvate sissetulekutega ja jätta Teile vabaks kasutamiseks alles raha ulatuses, mis seaduse alusel arestimisele ei kuulu.